Четвер, 28.03.2024, 18:27
Вітаю Вас Гість | RSS
[SEARCH_TITLE]
[SEARCH_FORM]
Головна | Металопластик | Реєстрація | Вхід
Приватне підприємство "Жилкомунсервіс-Н"
Форма входу
Меню сайту

Пошук

Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Друзі сайту

Статистика
счетчик посещений
счетчик посещений
russian women homepage counter счетчик сайта

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ТРУБИ ТА ФІТИНГИ

Монтаж металопластикових труб дозволяє заощадити час і витрати на реалізацію трубопроводу. Труби з такого матеріалу, як правило, використовуються для конструкції водопроводів, при установці пральних, посудомийних машин і так далі. Це найекономічніший варіант матеріалу для створення водопроводу, який знайшов широке застосування у сфері будівництва і ремонту.

Окрім стандартного побутового застосування вони можуть використовуватися в хімічній промисловості, оскільки здатні переносити високе навантаження і температури і є стійкими до дії деяких матеріалів.

Монтаж металопластикових труб дозволяє створювати конструкції складніші, ніж ті, які допустимі при створенні трубопроводу з використанням звичайних металевих труб. Металопластик не так схильний до корозії і має набагато більший термін експлуатації. Звичайно, там де він виграє в порівнянні з продукцією металопрокату, металопластик частково програє такому матеріалу як поліпропілен.

З'єднання металопластикових труб в процесі монтажу реалізується шляхом використання елементів фітингу, кутників і так далі. Завдяки цим елементам з металопластикових труб можна створити конструкції різної складності і форми. З'єднання металопластикових труб за допомогою спеціальних сполучних елементів здійснюється за допомогою різьбового кріплення, із застосуванням спеціальних матеріалів-герметиків. Герметики застосовуються для того, щоб запобігти протіканням в місцях з'єднання.

Установка металопластикових труб повинна здійснюватися спеціально навченими професіоналами, які дотримуватимуться правил монтажу труб. Незважаючи на свою відносну гнучкість, металопластикові труби вимагають акуратної установки з мінімальною зміною їх форми. Кожен зайвий вигин - це можлива втрата здатності провідності трубопроводу в цілому.

При монтажі використовуються кронштейни і хомути, що гарантують, що установка металопластикових труб є надійною, і уся конструкція не схильна до деформації і зміщень. Металлопастик є матеріалом міцним і довговічним, що дозволяє прибігати не лише до зовнішньої установки таких труб, але і до прихованої їх установки. Труби маскуються в стіні для досягнення естетичнішого вигляду приміщення, в якому зроблений монтаж частини трубопроводу.

Технологія монтажу металопластикових труб, напевно, найпростіша технологія монтажу з усіх відомих. По-перше, завдяки своїй гнучкості металопластикові труби вимагають залучення мінімальної кількості фітингу і елементів переходу. По-друге, для з'єднання металопластикових труб не потрібні спеціальні зварювальні або інші апарати. Технологія монтажу металопластикових труб говорить про те, що для створення структури за допомогою металопластикових труб досить гострого різака і калібруючого пристрою.

За допомогою такого пристрою вирівнюється форма труби, якщо вона раптом була пошкоджена під час різання. Далі металопластикові елементи можна просто сполучати між собою.

Але, як і будь-які інші види робіт, монтаж металопластика є технологічним процесом, а значить необхідно дотримуватися певних правил, щоб здійснити правильний монтаж металопластикових труб. Наприклад, не можна просто так згинати металопластикові труби, залежно від побажань монтажника. Металевий прошарок труби може не витримати і лопнути. Щоб надати металопластиковій трубі потрібної форми, необхідно скористатися трубогибом.

Правильний монтаж металопластикових труб повинен здійснюватися при температурі не нижче 10 градусів за Цельсієм.

Крім того, важливо укладати труби так, щоб утворилися так звані "компенсаційні петлі" матеріалу. Така технологія продовжить термін служби металопластикових труб. І головним правилом є те, яке говорить про необхідність забезпечення вільного доступу до місць з'єднання металопластикових труб. Найчастіше саме в цих місцях може виникнути протікання, тому потрібний вільний доступ до таких місць для усунення протікання.

Розводка металопластиковою трубою - це зробити легко. Але, є нюанси, які майстрові необхідно врахувати. Передусім, навіть заради збереження естетичності приміщення не варто ховати металопластикову розводку в стіну і так далі. Така поведінка суперечить правилу монтажу про те, що треба залишати вільний доступ до труб. Другим важливим правилом, згідно з яким здійснюється розводка металопластиковою трубою, є те, яке говорить про цілісність полотна.

Іншими словами, професіонали радять при розводці допускати якомога менше з'єднань і переходів. Результат буде кращий, якщо на шляху від, скажімо, колектора до іншої точки буде мінімум сполучних елементів.


Продукція


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz