Вівторок, 19.03.2024, 04:24
Вітаю Вас Гість | RSS
[SEARCH_TITLE]
[SEARCH_FORM]
Головна | Вентилі | Реєстрація | Вхід
Приватне підприємство "Жилкомунсервіс-Н"
Форма входу
Меню сайту

Пошук

Календар
«  Березень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Друзі сайту

Статистика
счетчик посещений
счетчик посещений
russian women homepage counter счетчик сайта

Вентиль – запірний пристрій насаджений на шпиндель, прохідний переріз перекривається в горизонтальній площині. Вентиль широко застосовується для перекриття потоків газоподібних або рідких середовищ в трубопроводах з діаметрами умовних проходів до 300 мм  при робочому тиску до 2500 кгс/см2 і температурах середовищ від –200 до +450°С у тих випадках, коли до надійності і герметичності перекриття проходу пред'являються високі вимоги.

По конструкції корпуси розділяються на: прохідні, кутові, прямоточні та змішувальні. За призначенням діляться на: запірні, запірно-регулюючі та спеціальні. Регулюючі підрозділяються по конструкції дросельних пристроїв на вентилі з профільованими золотниками і голкові. Аналогічно запірні вентилі по конструкції затворів підрозділяються на тарільчаті та діафрагмові, а за способом ущільнення шпинделя на сальникові та сильфонні.

Прохідні вентилі призначені для установки в прямолінійних трубопроводах. Недоліки: порівняльний високий гідравлічний опір; наявність зони застою; великі будівельні розміри; складність конструкції корпусу і досить велика вага.

 Кутові вентилі призначені для з'єднання двох частин трубопроводу, розташовані перпендикулярно один одному або для монтажу на повороті. Функціонують при тиску робочого середовища, менших 64 кгс/см2 і при невисоких температурах.

 Прямоточні вентилі. Переваги: порівняльний малий гідравлічний опір; компактність конструкції; відсутність зон застою. Недоліки: велика довжина і велика вага.

 Вентилі змішувальні служать для змішування двох потоків рідкого середовища для стабілізації його температури, концентрації реагентів, розрідження основного середовища, підтримки якості і т.д. Простіше рішення схеми змішування виходить при використанні змішувачів вентилів, у яких два потоки змішуються прямо в корпусі вентиля. Їх застосування дає високий економічний ефект за рахунок того, що замість двох вентилів і спеціального змішувача застосовується тільки один вентиль.

 Діафрагмові вентилі (мембранні) призначені для перекриття потоків середовищ при невисоких температурах (до 100-150°С) і відсутність сальника; зон застою і кишень; невисокий гідравлічний опір; невеликі габаритні розміри і вага. Основний недолік – відносно недовгий термін служби мембрани.

 Сильфонні вентилі призначені для роботи в середовищах, витік яких в навколишню атмосферу недозволенний. Переваги – повне виключення витоку робочого середовища і надійність елементу ущільнювача.

Запірно-регулюючі вентилі дають можливість ручного або дистанційного керування витратою середовища шляхом зміни гідравлічного опору дросельної пари з надійною фіксацією проміжних положень навіть при аваріях в лінії живлення приводу або при скрутному доступі до вентиля, а також достатньо надійно перекриває трубопровід.

Голчаті вентилі можуть бути як запірними, так і регулюючими. Вони знайшли широке застосування в регулюванні і дроселюванні малих потоків газів, при великих величинах перепадів тиску на дросельному пристрої.

Вентилі високого тиску виготовляють з діаметрами умовних проходів від 3 до 125мм. Існують вентилі на робочий тиск до 2500 кгс/см2 .

 Вентилі для середовищ високих температур розраховані для роботи при температурах робочого середовища більш 200°С. Широко використовуються в процесах синтезу. 

 Вентилі для корозійних середовищ призначені одночасно для роботи при високому тиску і температурах робочого середовища, що перевищують 150°С. При тиску робочих середовищ, менше 25 кгс/см2, і інтервалі температур від 30 до +150°С застосовують футеровані або гумовані вентилі.

Вентилі чавунні          Вентилі сталеві          Вентилі нержавіючі (НЖ)          Вентилі латунні


Copyright MyCorp © 2024
Безкоштовний хостинг uCoz